Narciarstwo / Skibus

Skibus jeździ w soboty i niedziele, w święta i ferie. Dla narciarzy zjazdowych jest transport do dolnej stacji wyciągu krzesełkowego bezpłatny. Autobus jeździ w nieregularnych odstępach czasowych. Karnety ósrodka narciarskiego można kupić przy dolnej stacji wyciągu w kasie nr. 2. Zpowrotem na parking można dotrzeć po trasie nr. 10, która jest regularnie utrzymywana. Od hotelu Kohútka można zjechać po trasie nr. 7 i potem nr. 10.Trasa jest oznaczona niebieskimi strzałkami Vranča - Parking.

W ciągu tygodnia jeździ skibus do ośrodka narciarskiego w nieregularnych odstępach czasowych, według aktualnej potrzeby. Dla narciarzy zjazdowych jest transport na parking centralny bezpłatny. Otwarta jest kasa nr. 1. Informacje u obsługi parkingu.   

Dla osób nieuprawiających sportów zimowych i fanów narciarstwa biegowego jest transport możliwy tylko po zakupie biletu na jazde pojedyńczą za 50 CZK na grzbiet górski Javorniky. Skibus jest przeznaczony przede wszystkim dla narciarzy zjazdowych, którzy mają pierwszeństwo. Właściciel ma prawo nieprzygotować skibus.

W przypadku większych grup narciarzy lub większej liczby autobusów trzeba zgłosić dzień i godzinę przyjazdu, żebyśmy w razie potrzeby mogli przygotować skibus w jak najkrótszym czasie. Informacje na telefonie 725 005 725.

Ceny karnetów narciarskich glavnoj sezony.