Zima w telewizji NOVA inspektor Kohútka.

Zima Inspektor dziś poszedł do góry, która leży na granicy czesko-słowackiej. Kontrolowanie obszar ten czas przeszedł w Kohútka Javorníkách. I to nie zawodzi!
 
Słaby godziny podróży z Zlín i tu jesteśmy. Jednym z głównych ośrodków narciarstwa w zlińskiego - SKICENTRE Kohútka. A panoram ...
 
Kto lubi spokój, czy zawierać z łańcuchami. Ona jedzie w góry! Dwa parking, ale ochłodzenie idziesz - są do tysięcy miejsc są bezpłatne. Autobus dla narciarzy kursuje codziennie.
 
Na Kohútka mają do wyboru dziesięć tras z wysokości 310 metrów do. Wielbiciele wąskie płozy mi przychodzi tutaj z własnej - trasy to ponad 20 km, a międzynarodowe - bo można przejść do Słowacji!
 
"Stok jest około sześciu centymetrów śniegu naturalnego i technicznego, w zakresie narciarstwa biegowego - na grzbiecie wynosi od 50 do 100 cm śniegu charakter, który reguluje maszynę", mówi Józef Kocurek kompleks operatora. Narciarze i usługi snowboarďákům jest pięć wyciągów, przenośnik taśmowy dla dzieci i winda.
 
Kto przyjdzie światło podróży - jak sąsiadów ze Słowacji - w wynajem dostaje to, czego potrzebuje. W tym usługi na poczekaniu. Płatność jest możliwa w koronach iw euro. "Chcemy wyposażyć zarówno plusy i amatorów na pewno. Wszelkie wyścigi narciarzy przed zwykłym, pomimo snowboardów, nart", mówi szef szkoły narciarskiej Miloš Perutka.
 
Dużo czasu spędziliśmy dokładną kontrolę w restauracji lub kuchni. Wynik? Właściwie nie ma błędów. Gorące dania, takie jak stek, ser smażony, Wróbel lub gulasz z knedlami - do setki. Nepřechlazené piwo, Piccollo mały, gruby.
 
A Słodkie pierogi z jagodami - domowe, dla których przyjeżdżają tu z daleka. Jednoduché.Rozhodování nie zostawić medal dziś nie było wcale trudne. Skicentrum Kohútka zasługuje na złoto.

http://tn.nova.cz/clanek/zimni-inspektor-v-arealu-kohutka-lyzovani-primo...

Ceny karnetów narciarskich glavnoj sezony.